Ajándékutalvány 40.000Ft

Ajándékutalvány 40.000Ft Megtakarítás: 12.00%

Megtakarítás: 12.00%
Ajándékutalvány vásárlás. Az utalvány a www.profifaiskola.hu weboldalon, és a faiskolai lerakatban történő vásárláskor használható fel.

Ajándékozzon vásárlási utalványt! A megajándékozott döntheti el, mit rendeljen a www.profifaiskola.hu webáruházból, vagy kertészeti lerakatunkban kedvére válogathat. Az utalvány bármely, a webáruházban, és kertészeti lerakatunkban kapható termékre felhasználható.

Az ajándékutalvány vásárlásakor Szállítási módoknál válassza az "Ajándékutalvány" módot. A fizetésnél az "Előreutalás" módot.

A rendelés visszaigazolása után, mi elküldjük a számlát az Ön email címére, mely tartalmazza a fizetési információkat. Az utalása megérkezése után, küldjük meg email csatolmányként, pdf formátumban az utalványát, melyet kinyomtathat.